BERKTAŞ TEKNİK KOMBİ SERVİSİ
GÜVENEBİLECEĞİNİZ TEK SERVİS... ''17 YILLIK TECRÜBE''
AnaSayfa
Kombi Bakımı
Kombi Kart Tamiri
Kombi Teknik Bilgi
Kombi Arızaları
Kalorifer ve Tesisat temizliği
Hizmet Sağladığımız Semtler
İletişim
AnaSayfa

Firmamız,Ankara'da kombi servisi hizmeti vermeye 17 yılı aşkın süre önce başlamıştır. Bu evre içerisinde birçok başarılara imza atmış ve kombi servis elemanları yetiştirip,Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır.

Alanında uzman teknisyen kadromuz, müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmekte ve Ankara kombi servisi çağrı merkezi ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır.
Kombi servisi,Ankara gibi büyük bir şehrin her yerine hizmet vermektedir. Bu sayede ne kadar geniş bir servis ağına sahip olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.
Şirketimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette, bakımı ve tamiri gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır.Teknik servisimiz tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır.
Ankara kombi servisi olarak müşterileri nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır.
Firmamız bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.
Kombi servisi hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz. Adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalar giderilmektedir.

Her Marka Kombi İçin Arayabilir, Ustalarımızdan Teknik Bilgi Ve Ücret Danışabilirsiniz.
7 Gün 24 Saat Servisimiz Vardır..!

Kombiniz Verimli Çalışmıyorsa !

Artık kombiler yaz kış evinizin yaz geçilmez cihazları oldu. Yanma haznesindeki sensörlerin kirlenmesi ve değişik hava şartlarından dolayı kombi içerisindeki parçaların özelliğini kaybetmesi sonucu kombiniz ilk zamanki
perfofmansını göstermeyecektir. Hem cihazınızın daha uzun ömürlü hemde daha az yakıtla daha iyi performans alabilmeniz için:

CİHAZINIZIN YILLIK BAKIMINI MUTLAKA YAPTIRINIZ..!! 

 

Kombiniz hiç çalışmıyor ise;

* Elektrik geldiğinden emin olunuz
* Gaz vanasının açık olduğundan emin olunuz.
Kombi çalışıyor ve ısıtmıyor
*Kalorifer dönüş hattındaki filtre tıkalı olabilir
*Petekler kapalı olabilir( alt ve üst vana acık olacak)
*Peteklerinizi ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir.
*Kalorifer termostat derecesi düşük olabilir
*Kombinin ısıyı algılayan aksamlarında sorun olabilir.
*Cihazınızda problem olabilir

 

Hala cihazınız çalışmıyorsa;

SERVİS ÇAĞIRMALISINIZ

 

AnaSayfa | Kombi Bakımı | Kombi Kart Tamiri | Kombi Teknik Bilgi | Kombi Arızaları | Kalorifer ve Tesisat temizliği | Hizmet Sağladığımız Semtler | İletişim