Berktaş Teknik Kombi Arıza ve Bakım Hizmetleri

Garantili Arıza ve Bakım Hizmetleri Kombi Arıza Kombi Bakım Kombi Tamir Tesisat Temizliği Anakart Tamiri Kalorifer Bakımı Petek Temizliği Radyatör Temizliği

Berktaş Teknik olarak 7 gün 24 saat Ankara'nın tüm ilçelerinde servisimiz vardır. Bizlere 0 (532) 390 56 86 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Berktaş Teknik Kombi Arıza ve Bakım Hizmetleri

Berktaş teknik olarak 2000 yılından bugüne kadar her marka kombinizle ilgili tamir bakım ve tesisat temizliği işlemi sunan siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Tüm marka ve modellerinde profesyonel ekibimiz ile 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Çankaya kombi servisi, Keçiören kombi servisi, Yenimahalle kombi servisi, Mamak kombi servisi, Etimesgut kombi servisi, Sincan kombi servisi, Gölbaşı kombi servisi, Altındağ kombi servisi bölgelerinde garantili ve üstün hizmet kalitesiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Her marka kombi tamir,bakım,anakart tamiri,kalorifer tesisat ve petek temizliği işleriniz için garantili ve profesyonel ekibimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.Berktaş Teknik Kombi Arıza Ve Bakım Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Berktaş Teknik Kombi Servisi olarak her marka ve model kombinin tamir, bakım ve servis ihtiyacını karşılıyoruz. Kullanıcılarımızın kombi su akıtma arızası, kombi sıcak su arızası ve diğer tüm arızalar deneyimli personelimiz ile kolayca çözülüyor.

Çankaya kombi servisi, Keçiören kombi servisi, Yenimahalle kombi servisi, Mamak kombi servisi, Etimesgut kombi servisi, Sincan kombi servisi, Gölbaşı kombi servisi, Altındağ kombi servisi bölgelerinde garantili ve üstün hizmet kalitesiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

  • Kombi Arıza ve Bakım Hizmetleri
  • Anakart Tamir ve Bakım Hizmetleri
  • Kalorifer Bakımı
  • Petek Temizliği
  • Radyatör Temizliği
  • Tesisat Temizliği
Berktaş Teknik Kombi Arıza Ve Bakım Hizmetleri

Berktaş Teknik 7/24 Teknik Servis Hattımız Hemen Ara!