BUHARLI RADYATÖR TOZ TEMİZLEME

Petek toz kir yağ temizliği buharlı cihazlarla yapılarak sizlere sağlıklı hijyenik ortam ve ısınma fırsatı sunmaktadır. Kış geldiğinde kombi bakımı ve petek temizliği yapıldı mı kışa hazırız deriz. Oysa ki, petek dışı toz temizliği sağlık açısından diğerlerinin hususiliği kadar gereklidir. Yapılmaz ise, ısınan petek ızgara aralarında bulunan toz yumakları ısınarak yükselir ve solumun yolu ile bizleri hasta eder. Yükselmeyen toz yumakları da yanarak is ve koku yapar ki buda istenmeyen bir tablodur.Buharlı petek dış temizliği ile kolayca bu rahatsız edici unsurları ortadan kaldırabilirsiniz.


Uygulama yaptığımız başlıca sistemler;

Buharlı temizlik çoğu sektörde kendine yer edinmiş olup, pratik kalıcı çözümleri kısa sürede sunabilen bir uygulamadır. Uygulama anlamında, bir çok sektörde gereksinim duyulan profesyonel cihazlar ile yapılmaktadır. Bilindik temizlik metotlarından farklı yönleri bulunan buhar temizlik hizmeti, hijyeni sağlama adına alınması kayda değer bir uygulamadır. Hijyenik olmayan ortamları, arındıran, temizleyen buharlı petek dış temizleme uygulaması pratik ve uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Çamaşır suyu, sıvı temizlik kimyasalları ile yapılan temizliklerde ki kimyasalların ortaya çıkardığı sağlıksız ortamları kesinlikle bu uygulama ile ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Kimyasal içerikli bir çok temizlik malzemesine gereksinim duymadan buhar ve basınç birleşimi bu uygulama ile hijyenik ortamlar sağlanır. Bu temizlik ile kalıcı sağlıklı ortamların oluşmasında büyük katkı sağlar. Buharlı petek dış temizleme ile kimyasal temizlik malzemelerinin size ve çevrenize verdiği zararları da ortadan kaldırmış olacak, kendiniz için de zamandan tasarruf imkanı doğacaktır. Buharlı petek dış temizlik cihazları ile yapılan, yüksek ısıda kuru buhar ile temizlik ile çok daha ekonomik fiyatlara yapılmış olacağından bütçenize de katkısı büyük olacaktır.



Buharlı Temizlik Cihazı ile neden, petek toz temizliği yaptırmalıyım?

Sizlerin büyük çaba harcamanıza rağmen ulaşamadığınız yerlere kolaylıkla ulaşılabilmekte, buralarda uzun zaman boyunca biriken kirli paslı tabaka ortadan kaldırılacaktır.Yazımızda da belirttiğimiz üzere kimyasalların cilde verdiği kalıcı zararları ortadan kaldırmaktadır.Sizlerin büyük enerji harcayarak yaptığınız temizlik kısa sürede yapılmakta, zamandan tasarruf imkanı ortaya çıkmaktadır.Temizlik malzemelerine harcanan paralar ve boşa giden zamandan tasarruf imkanı oluşmaktadır.Buhar temizleme makinesi ile hijyenik ortamlar elde edilmektedir.

Mite böceklerinin üremeleri çok hızlı olup buhar temizliği ile bunun önüne geçilebilir.Alerjik hastaların olduğu yer,zemin için en sağlıklı temizlik uygulamasıdır.Kimyasal kullanmaksızın cihaz ile yapılan çevre dostu bir uygulamadır.Bilinen alışılagelen klasik temizlik uygulamalarının sebep olduğu aşırı su sarfiyatının önüne geçilir. Yüksek gelen faturaların önüne geçilmiş olur.