Berktaş Teknik Kombi Bakım Hizmetleri

Kombiler uzun yıllardır hayatımızda bulunmakta ve yaşamımızı kolaylaştırmakta olan bir cihazdır. Kombiler elektronik cihazlar olduğundan kaynaklı arızalanabilmektedir. Peki kombi arızalandığında hangi servisten yardım almamız gereklidir? Bulunduğumuz zamanda hangi servise güvenebileceğimizi bilememekteyiz. Servis ararken güvenilir olsun ve sorunu çözümlenmesini isteriz. Ankara Kombi Bakım Servisi sizlere güvenli hizmetler sunmakta olan bir firmadır. Sadece güvenli hizmetler değil kaliteli ve sorunsuz servis imkanları da sunmaktadır. Servis yardımı alırken sizlere güven vermekte ve asla güveninizi boşa çıkartmamaktadır.

Kış mevsimine girerken yaşam alanınızın ideal sıcaklık seviyesinde olmasını istiyorsanız kombi bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor. Bu bakımlar sırasında cihazla ilgili tüm teknik sorunlar ortaya çıkıyor, olabilecek arızalar önceden tespit ediliyor ve cihazın daha verimli bir şekilde çalışılması sağlanıyor.

Kombilerimiz den verimli bir şekilde fayda sağlamak için bakımlarını mutlaka zamanında yaptırmamız gerekmektedir. Zamanında bakımları yapılmayan kombiler ileride bizlere arızası giderilmeyecek veya maliyeti daha yüksek olan sorunlara yol açmaktadır. Kombi Bakımını alanında uzman profesyonel servislere yaptırmamız bizim açımızdan büyük bir fayda sağlayacaktır.Berktaş Teknik Kombi Arıza Ve Bakım Hizmetleri

KOMBİ BAKIMI

Kombi Bakımınızı Uzmanlar yılda en az 1 kere yapılmasını tavsiye ediyor , ve yaptırmamış olanları uyarmaktadırlar. Kombilerinizin sorunsuz ve yüksek performanslı çalışması için Periyodik Bakımları mutlaka zamanında ve alanında uzman profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.

Kombi bakımınızı yaptırarak hem olası büyük arızaları önüne geçmek hem de yüksek tutarlı sürpriz faturalarla karşılaşmamanız için kombi bakımlarınızı yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Kombi Bakımı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Evinize gelen servislerin yetki belgesi olup olmadığını sorgulayın
Yetki belgesi yok ise cihazınıza müdahale ettirmeyin
Kombinize Bakım sırasında nelerin yapılacağını kendinize detaylı bir şekilde bilgilendirerek aktarılmasını isteyin.
Kombi kapağını açmadan önce sıcak su tesisatı ve kalorifer tesisatını kontrol ettiğinden emin olun.
Kombinizin kritik güvenlik aksamlarının iyi kontrol edildiğini sorgulayın.
Yoğuşmalı kombilerde su haznesi temizliğinin ve kalorifer gidiş hattı yönündeki çamur ayrıştırıcı filtrelerinin kontrol edildiğinin ve sorunların giderildiğinden emin olun

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Ankara Kombi Bakımı olarak Tamir, Bakım ve Tesisat Temizliği Servisi kullanıcıların sorunsuz bir kış geçirmeleri için tüm detayları inceliyor ve özenli bir çalışma gerçekleştiriyor. Tüm parçaların sorunsuz çalışıldığından emin olunuyor, gerekli ayarlar gerçekleştiriliyor, su ve basınç oranları incelemeye alınıyor.

Kombi bakımında Neler Yapıyoruz.?

Temizlik Kontrol süreci!
Yanma haznesi
Meme gözenekleri
Kalorifer dönüş hattı filtresi
Brülörün sökülüp yıkanması
Fan motoru Gibi bölümlerde biriken tozlar temizlenmelidir.
Çakmak ayarı
Gaz valfi ayarı
Genleşme tankındaki gaz oranı
NTC termostat kontrolu.
Bakım işlemi sona erdikten sonra cihaz çalıştırılıp kontrol edilmeli ve tüketicinin gözetiminde son kontroller yapılarak teslim edilmelidir.

Kombiye hangi sıklıkla bakım yaptırmak gerekiyor?

Cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak ve ömrünü uzatmak için belli periyodlarda bakım yaptırmalısınız. Uzmanlar bu bakımların yılda bir sefer gerçekleştirilmesini tavsiye etmektedir. Bilhassa kış mevsiminin yaklaştığı eylül,ekim, kasım ayları, randevu almak için ideal zamanlardır.


Kombi bakımı için servis çağırırken nelere dikkat edilmeli?

Kombi bakımı ve onarımı için profesyonellerden destek almak gerekiyor. Peki servis çağırırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini biliyor musunuz? Öncelikle hizmet alacağınız firmayı yakından tanımalı, personeliyle ilgili bilgiler sormalı ve randevuya ne zaman geleceğini öğrenmelisiniz. Alacağınız bu bilgiler doğrultusunda servis ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Kombi Bakım yaptırmanın faydaları Nelerdir.?

Cihaz, %100 verimle çalışır,
Kombinin ömrü uzar,
Mal ve can tehditti yaratmaz,
Yaşam alanı çok daha konforlu olur,
Ekonomik açıdan tasarruf sağlar,
Doğal gaz tüketiminde tasarruf sağlar,
Olası arızaların önüne geçilmiş olur…
Kombi bakımını yaptırmazsanız;
Can ve mal güvenliğiniz tehdit altında olur,
Tamiri mümkün olmayan hasarlar oluşur,
-Cihazdan yüzde yüz performans alınmaz,
-Cihazın ömrü kısa olur,
-Kombinin ömrü kısalır,
-Yüksek verimle çalışmaz,
-Ekonomik açıdan zarar edilir,
-Ani bozulmalarla karşılaşılır,
-Normalden fazla doğal gaz tüketilir,
-Yaşam alanı yeterince ısınmaz…

Kombi Bakımı Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ankara genelinde Keçiören Kombi Bakımı, Etimesgut Kombi Bakımı, Sincan Kombi Bakımı, Yenimahalle Kombi Bakımı, Altındağ Kombi Bakımı, Mamak Kombi Bakımı, Gölbaşı Kombi Bakımı, Pursaklar Kombi Bakımı ve Çankaya Kombi Bakımı olarak hizmet veriyoruz.

  • Kombi Arıza ve Bakım Hizmetleri
  • Anakart Tamir ve Bakım Hizmetleri
  • Kalorifer Bakımı
  • Petek Temizliği
  • Radyatör Temizliği
  • Tesisat Temizliği
Berktaş Teknik Kombi Arıza Ve Bakım Hizmetleri

Berktaş Teknik 7/24 Teknik Servis Hattımız Hemen Ara!