Hakkımızda

Berktaş Teknik Kombi Servisi

Firmamız Berktaş Teknik, Ankara’da kombi tamiri, kombi bakımı, tesisat ve petek temizleme servisi hizmeti vermeye 17 yılı aşkın süre önce başlamıştır.

Bu evre içerisinde birçok başarılara imza atmış ve kombi servis elemanları yetiştirip Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır. Alanında uzman teknisyen kadromuz, müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmekte ve çağrı merkezimiz ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. BERKTAŞ TEKNİK firması olarak Ankara gibi büyük bir şehrin her yerine hizmet vermektedir.


Bu sayede ne kadar geniş bir servis ağına sahip olduğunu da açıkça ortaya koymaktadır. Şirketimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette, bakımı ve tamiri gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Teknik servisimiz tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır. Arayan müşterilerimiz nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır.

Firmamız bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakın olmakla beraber, yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır. Kombi servisi, kombi bakımı, tesisat temizleme, petek temizleme hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz, adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalarınız giderilmektedir. Müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimleri doğrultusunda, hizmetlerimizi geliştirmek için müşterilerimiz, çalışanlarımız başta olmak üzere aldığımız geri bildirimleri kullanarak ve gereken tüm kaynakları sağlayarak süreçlerimizi sürekli iyileştiririz.

Misyonumuz

Tüketici emniyeti ve memnuniyeti önceliğinin yanı sıra, tüketiciden ayrılırken en büyük temennimiz, bir sonraki görüşmemizin, bir sonraki sezon, kombilerinizin periyodik bakımı için olmasıdır. Arıza tekrarı veya farklı bir arıza sebebiyle kısa zamanda tüketiciyi ziyaret edecek olmak, ilke sahibi, teknik servis hizmeti veren hiçbir firma veya teknik elemanın beklentisi olmamalıdır. Kârlılığı ikinci planda tutarak, tüketiciyi doğru yönlendirmek bu sayede tekrarlanabilir ticari döngüyü oluşturmak, müşteri odaklılık ve enerji yönetimi konularında üzerimize düşen sorumluluğu, tecrübelerimiz dahilinde tüketiciye aktarma bu sayede tüketici bilinci ve memnuniyeti oluşturma, art niyetli “servis” mağduriyetlerinin önlenmesinde katkı sahibi olma çabamız ve servis “title” tercihinin tamamen tüketicinin inisiyatifinde olması gerektiğinin düşüncesiyle; Benimsediğimiz kurumsal kimliğimiz ile farklı bir misyonu da sorumluluğumuz kabul ediyoruz.

Vizyonumuz

Bertaş Teknik Kombi Bakım Tamir ve Tesisat Temizleme Servisi olarak son yıllarda ulusal medyada sıkca yer alan bu tüketici mağduriyetinin önüne geçilmesine katkı sahibi olmak. Yetki servislerinin astromik rakamlarını aşağı çekerek tüketiciyi ekonomik açıdan rahatlamasını sağlayacak rekabet ortamı yaratmak. Öncelikle semtler de ve İlçelerinde sonrasında tüm Ankara'da sektörel yeniliklere imza atan bilinen, örnek bir kuruluş olmak.