Berktaş Teknik Petek Bakımı Hizmetleri

Uzun yıllar kullanılan peteklerin ve kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı vardır. Bazı kişiler veya firmalar tarafından petek temizliği petek yıkama yoktur, böyle bir çalışma fayda sağlamaz gibi saçma anlatımlar olabilir. Petek çürür, zarar görür, delinir gibi yanlış bilgiler size de söylenmiş olabilir. Bu tür doğru olmayan yanlış bilgilere kesinlikle itibar etmemeliyiz.

Petek temizliğinin veya kombi petek temizliğinin ana konusu kalorifer tesisatı temizliğidir. Çünkü asıl kirlilik peteklerde değil binalardaki tesisatlarda olur. Çamur, kireç, çeperve bazı yabancı maddeler genellikle plastik borularda olur. Bakır boru sistemleri kesinlikle temizlik gerektirmez. Çünkü bakır boru kirlenmez. Bu zamana kadar temizlediğimiz hiç bir bakır borudan pislik gelmemiştir sadece tedbir amaçlı temizlik yapılmaktadır.Berktaş Teknik Kombi Arıza Ve Bakım Hizmetleri

PETEK BAKIMI

FİRMAMIZIN VE ÇOĞU SERVİSLERİN TÜKETİCİLERE ÖNERDİĞİ ŞEKİLDE YIKAMA İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

ASİTLİ BİR KİMYASAL KULLANMADAN KOMBİNİZE,TESİSAT BORULARINIZA VE PETEKLERİNİZE HERHANGİ BİR ZARAR ZİYAN VERMEDEN BASINÇLI VE DARBELİ MAKİNAMIZ İLE TEMİZLİK İŞLEMİNİZ YAPILMAKTADIR.

KIŞ AYLARINDA KOMBİNİZİN SAĞLIKLI ÇALIŞMASI İÇİN GEREKLİ OLAN TESİSAT TEMİZLİĞİNİZİ İHMAL ETMEMENİZİ ÖNERİYORUZ.

KİMYASAL İLE YIKAMA İŞLEMİ PETEKLERİNİZİN İÇİNDE BULUNAN KORUYUCU YAĞI ALMAKTADIR VE KOMBİLERİNİZİN İÇ AKSAMINA ZARAR VERMEKTEDİR.

DEĞERLİ TÜKETİCİLERİMİZİN PROBLEM YAŞAMAMASI İÇİN ASİTLİ KİMYASALLARDAN KAÇINIP DAHA TEKNOLOJİK VE SAĞLIKLI OLAN MAKİNAMIZ İLE PETEK İÇERİSİNE BASINÇLI SU VE HAVA VEREREK TEMİZLİK İŞLEMİNİ YAPMIŞ BULUNUYORUZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİR USTAMIZ İLE BİREBİR GÖRÜŞEBİLİRSİNİZ.

  • Kombi Arıza ve Bakım Hizmetleri
  • Anakart Tamir ve Bakım Hizmetleri
  • Kalorifer Bakımı
  • Petek Temizliği
  • Radyatör Temizliği
  • Tesisat Temizliği
Berktaş Teknik Kombi Arıza Ve Bakım Hizmetleri

Berktaş Teknik 7/24 Teknik Servis Hattımız Hemen Ara!