Berktaş Teknik Tesisat Temizleme Hizmetleri

Yerinden çıkarmadan sökmeden petek ve radyatör temizliği artık mümkün. Asitli bir kimyasal kullanmadan, peteklerinizin iç yüzeylerinde bulunan koruyucu yağı almadan basınçlı makinalar ile tesisat temizliğinizi, peteklerinizi sökmeden daire içerisini kirletmeden peteklerinizi ve tesisatınızı temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Doğalgaz Kalorifer sisteminde kombi peteklerden daha yüksek bir yerde bulunduğu için sirkülasyon sırasında suyun içerisinde yoğun bir şekilde bulunan tortu parçacıkları peteklerinizin alt taraflarında birikmeye başlar. Belirli bir süre sonunda peteklerinizin alt taraflarında üst tarafa kıyasla ısı kaybı hissetmeye başlarsınız. Yüksek basınçlı makine kullanarak radyatörleri sökmeden tek bir yerden tek tek temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Kaloriferleriniz ve tesisatınız eski performansına kavuşuyor. Profesyonel bir hizmet için Kombi Servisim Kombi Tamir, Bakım Ve Tesisat Temizleme Servisinin kaliteli hizmet anlayışından yararlanın..Berktaş Teknik Kombi Arıza Ve Bakım Hizmetleri

TESİSAT TEMİZLEME

UYGULAMA YAPTIĞIMIZ BAŞLICA SISTEMLER;

Ankara Panel radyatör ve tesisat temizliği,

Ankara Döküm radyatör ve tesisat temizliği,

Ankara Yerden ısıtma sistemi tesisat temizliği,

Ankara Merkezi sistem tesisat temizliği.

Doğalgaz sistemi hemen hemen Türkiye`nin genelinde kullanılmaktadır. Genellikle ısınma sisteminde kullandığımız doğalgaz petekleri ısınmamıza yardımcı olurken zamanla boruların içinde biriken tortular, çamurlaşmış maddeler, doğalgaz kalorifer tesisatında tıkanmalara yol açarak ısınmanızı engelleyebilir. Firmamızın ilk olarak başlattığı ve giderek yayılan basınçlı makine ile peteklerinizin ve tesisatınızın iç temizliğini yaptırmak için geç kalmayınız.

Petek tesisat sistemi temizliğini havalar çok soğumadan yaptırmanızı öneriyoruz. Makina ile petek temizliği yapan uzman personelimiz evinize zarar ziyan vermeden ve peteklerinizi yerinden oynatmadan radyatör tesisat bakımını yapmaktadırlar. Doğalgaz Kalorifer tesisat sistemi temizliği uygulandıktan sonra kombinizin eski ayarda olasına rağmen bakım yapıldıktan sonra daha etkili ısı iletimi olduğunu fark edebilirsiniz. Diğer türlü ertelenen Doğalgaz Kalorifer iç tesisat temizliği kombi ayarı çok yüksek bile olsa Kalorifer borularında belli belirsiz yerlerde tıkanmalar olduğu için etkili bir ısınma meydana gelmemektedir. Bu durum faturalara da yansıyarak canınızı sıkabilir. Bu nedenle kış yüzünü iyice göstermeden sizde firmamızdan bir uzman yardımı alarak petek tesisat bakımını ve tesisat temizliğini yaptırabilirsiniz. Bu işe ilk girişim yapan firmalardan biri Kombi Servisim Ankara firması olarak kullanılan cihazları sürekli takip edip günümüze en uygun olarak makinelerle servis hizmeti sunmaktayız.

  • Kombi Arıza ve Bakım Hizmetleri
  • Anakart Tamir ve Bakım Hizmetleri
  • Kalorifer Bakımı
  • Petek Temizliği
  • Radyatör Temizliği
  • Tesisat Temizliği
Berktaş Teknik Kombi Arıza Ve Bakım Hizmetleri

Berktaş Teknik 7/24 Teknik Servis Hattımız Hemen Ara!